O MG home

 

Marka MG home to linie garnków, patelni, noży, desek do krojenia oraz  eleganckich akcesoriów kuchennych zarówno ze stali nierdzewnej jak i z wysokiej jakości ekologicznego bambusa.

O swojej nowej kolekcji Magda Gessler mówi: „MG home to marka, która powstała na bazie moich doświadczeń i z potrzeby serca. Chciałam, aby garnki i akcesoria kuchenne były nie tylko piękne i wysokiej jakości, ale także idealnie przystosowane do przygotowywania ulubionych potraw. To marka dla tych, którzy jak ja kochają dobry styl i smak.”

Różnorodność oferty to efekt doświadczenia znanej restauratorki, jej zamiłowania do szczegółu. Ambasadorka marki MG home chciała, żeby garnki były przede wszystkim poręczne i praktyczne. Ich kształt powinien podpowiadać co w nich można ugotować.  Tak więc zestawy naczyń ze stali nierdzewnej są szerokie, niskie, przeznaczone na porcje duże i mniejsze, wygodne w użyciu. Jedna linia garnków charakteryzuje się specjalnymi otworami w kołnierzu pokrywy oraz wyprofilowanym brzegiem, co umożliwia bezpieczne i skuteczne odcedzanie. Do zestawu naczyń z trwałego aluminium należą m.in. kociołek idealny do przyrządzenia gulaszu, strogonowa, czy zapiekania potraw w piekarniku.


„Stworzyłam produkty, które każdemu pomogą i  uprzyjemnią czas spędzany w kuchni. Pozwolą cieszyć się gotowaniem i doceniać wyjątkową atmosferę posiłków przygotowanych w domu. Bardzo ważne jest dla mnie, żeby na co dzień używać garnków i akcesoriów nie tylko funkcjonalnych, ale także ładnych i trwałych. Chciałabym, żeby garnki MG home stały się prawdziwą wizytówką eleganckiej i nowoczesnej kuchni” - dodaje Magda Gessler.