Nasze produkty

Linia MODERNO – składa się z zestawu pięciu garnków wykonanych z najwyższej jakości stali nierdzewnej, wraz z pokrywkami z hartowanego szkła ze stalowym wykończeniem. Grube, trójwarstwowe dno skraca czas gotowania, a potrawy na dłużej pozostają ciepłe. Dodatkowo, warstwa aluminium zapobiega przywieraniu i przypalaniu się potraw. Pokrycie uchwytów silikonową powłoką zapobiega poparzeniom i wyśliźnięciu się produktów z ręki.

Garnki z linii  MODERNO doskonale sprawdzają się podczas przygotowywania zdrowej żywności, tzn. gotowania w małej ilości wody i smażenia na niewielkiej ilości tłuszczu. Taka obróbka termiczna potraw pozwala minimalizować utratę witamin i minerałów. Ponadto, sprawia że dania pozostają bardziej aromatyczne.

Linia PIATTI – składa się z czterech aluminiowych garnków wraz ze szklanymi pokrywami. Są idealne do gotowania, duszenia, smażenia, a po zdjęciu pokrywy również pieczenia.  Produkty PIATTI pokryte są trójwarstwową, nie przywierającą powłoką, która pozwala na zdrowe gotowanie, przy użyciu małej ilości tłuszczu. Najwyższej jakości aluminium, grube dno i ścianki zapewniają równomierne nagrzewanie się potraw. Produkty wchodzące w skład tej linii charakteryzują się doskonałą odpornością na temperaturę, ścieranie i zadrapania.

W lini PIATTI znajdują się  również patelnie, które dzięki właściwościom materiału pozwalają zaoszczędzić czas przygotowywania potraw. Ponadto, dzięki stosowaniu niewielkiej ilości tłuszczu i wody dania są mniej kaloryczne, a przez to zdrowsze.

Linia TAMIZ – składa się z trzech garnków wraz z pokrywami z hartowanego szkła i otworami w kołnierzu do odcedzania. Produkty z tej linii wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, trójwarstwowym, indukcyjnym dnem, miarką na wewnętrznej stronie garnków i nowoczesnych, nie nagrzewających się uchwytów.

Cechą charakterystyczną produktów TAMIZ jest możliwość odlewania wody bezpośrednio z garnka, dzięki wyprofilowanej ściance. Natomiast pokrywka posiada otwory w kołnierzu, dzięki czemu można szybko i bezpiecznie odcedzać. Wielofunkcyjność garnków pozwala zaoszczędzić miejsce w kuchni. Komplet TAMIZ doskonale sprawdza się podczas gotowania warzyw, makaronu i zup.

Linia AMANTE – składa się z czterech garnków wraz z pokrywami z hartowanego szkła. Produkty wykonane są z najwyższej jakości aluminium z  powłoką non stick, dzięki której są odporne na temperaturę i zarysowania. Grube dno zapobiega deformacji, gwarantuje równomierne rozprowadzanie się ciepła i skraca czas gotowania potraw. Produkty AMANTE doskonale sprawdzają się podczas gotowania, smażenia lub duszenia mięs i warzyw. W skład linii AMANTE wchodzą także trzy patelnie odporne na zarysowania i wysokie temperatury. Doskonała jakość wykonania gwarantuje zadowolenie z użytkowania przez długie lata.

Akcesoria ze stali nierdzewnej ACCERO – produkty wykonane są z najwyższej jakości  stali nierdzewnej, wyposażone w ergonomiczne uchwyty, które idealnie pasują do dłoni.

Akcesoria ze stali nierdzewnej FAVORI – produkty wykonane są z wysokiej jakości  stali nierdzewnej. Uchwyty  powleczone są antypoślizgowym silikonem, dzięki czemu zapobiegają poparzeniom i wyśliźnięciu się z ręki.

Noże QUESTO i SOLITO – wykonane są z najwyższej jakości japońskiej stali nierdzewnej. Ergonomiczna i profilowana rękojeść wykonana jest z trwałego materiału ABS. Produkty odporne są na ścieranie, rdzę i przebarwienia. Dodatkowo specjalnie ukształtowane ostrze przy rękojeści chroni przed przypadkowym zranieniem. Doskonałe wywarzenie noży nie obciąża nadgarstka i pozwala szybko, płynnie i bezpiecznie kroić.

Akcesoria kuchenne z bambusa – w ich skład wchodzą deski do krojenia oraz akcesoria bambusowe wykonane z ekologicznego, odpornego na wilgoć bambusa. Dekoracyjne elementy silikonu zapewniają stabilność podczas krojenia. Łyżki i łopatka kuchennych akcesoriów wykonane zostały z wysokiej jakości ekologicznego bambusa o niskiej absorpcji wilgoci.